Fixace

Fixacemi jsou nazývány prvky v obalech, které zajišťují důkladné uchycení dílů při transportu v přepravním obalu. Výrobek má být v těchto částech obalu nejenom dobře fixován, ale musí se z obalu i pohodlně vyjímat.
 

Fixace v obalech šetří vaše náklady

Většinou přesně kopírují výrobek a jejich nespornou výhodou je to, že šetří náklady na nákup vratných obalových systémů. Je to z důvodu toho, že spolu se změnou přepravovaného výrobku se změní pouze fixační prvky, vlastní transportní obal zůstane zachován.

Plastové proložky do obalů

Fixační prvky mohou být vyrobeny z expandovaného polypropylenu, expandovaného polystyrenu, zesítěných polyethylenů, nezesítěných polyethylenů a nebo z kartonplastu. Jsou běžné i kombinace výše uvedených materiálů. Tyto se pak vkládají či lepí do KLT, EPP, KTP nebo kartónových boxů.

Textilní proložky do obalů

Ideální řešení pro lakované a pohledové díly v automotive
 
Obaly z netkaných textilií nacházejí své uplatnění při přepravě dílů, které jsou povrchově upraveny. Zajišťují dokonalou ochranu proti poškození při manipulaci a nebo transportu.
 
Textilní obal má dlouhou životnost a odolnost, která tak poskytuje optimální ochranu pohledových či lakovaných dílů.
 
Textilie je tvořena netkaným polypropylénovým vláknem o plošné hustotě pohybující se okolo 83 kg/m². Provedení může být buď samonosné a nebo s všitými polypropylénovými kartonplastovými výztuhami. Standardní barevné provedení je šedá barva. Při vyšších odběrech je samozřejmostí výběr barvy dle přání zákazníka.
491 841 300
volejte pondělí - pátek: 7:30 - 16:00 hodin
Výrobce textilních proložekVýrobce textilních fixacíVýroba textilních fixacíUkázka textilní proložkyUkázka textilní fixaceTextilní proložka v přepravním obaluTextilní fixace do přepravních obalůDetail textilní proložky

Kontakty

OMNIPACK s.r.o.
 
Hradecká 315,
551 01 Jaroměř